Tarifkolik

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür
Pilavlar

Etli Buhara Pilavı

etli_buhara_pilavi

Buhara pilavını daha önce etsiz olarak denemiş ve sizlerle de paylaşmıştım. Bu kez etli olarak pişirdim ve herkesin çok beğendiği şahane bir lezzet çıktı ortaya. Kurban bayramının ardından denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.. Sevgilerimle.. 

Pazar, 04 Kasım 2012 12:52
 

Bulgur Pilavı

Bir yıldır yayında olan bir sitede bulgur pilavı tarifi olmaması kulağa garip geliyor. Sebebi şu, bizim evde yemeğe misafir gelmedikçe menüde pilav, makarna pek çıkmaz. Neyseki ev halkının henüz buna bir itirazı yok. Cumanız hayrolsun..

Cuma, 23 Eylül 2011 10:09
 

Buhara Pilavı

Ramazanda hazırladığım 2 tarif çok fazla sevildi. Biri ilerleyen günlerde tarifini paylaşacağım limonlu cheescake'im, diğeri de etsiz pişirdiğim buhara pilavım. İşte! Şimdi nefis bir pilav tarifi ile karşınızdayım. İster etli yapın ister etsiz ama mutlaka deneyin derim. Sevgilerimle..
Çarşamba, 17 Ağustos 2011 16:50
 

Bezelyeli ve Havuçlu Pilav

garniturlu_pilav

Bugüne kadar 150 adet tarif yayınlamışım ve sitemde sadece 1 pilav tarifim var. Buda demek oluyorki bizim evde 6 ayda 1 pilav pişiyor. Sevmediğimden de değil aslında, her nedense pek düşmüyor aklıma.. Ve işte denemek isteyenler için pilav tarifim.. Cumanız hayrolsun..

Cuma, 10 Haziran 2011 01:02
 

Hamsili Pilav

portakalli_irmik_helvasi

Fazla balık sevdalısı olmayışımdan balık alıp gelmek, ayıklamak pek zahmetli geliyor gözüme. Hal böyle olunca kız kardeşimin istediği hamsili pilav haftalardır ertelendi durdu. Taki babam hamsi alıp, annem ayıklayana kadar. Bana da bu güzel lezzeti pişirmek kaldı..

Perşembe, 20 Ocak 2011 10:12
 


ihhcansuyu

ZİYARETÇİ SAYACI

mod_vvisit_counterBugün68
mod_vvisit_counterDün376
mod_vvisit_counterBu Hafta68
mod_vvisit_counterBu Ay68
mod_vvisit_counterTümü1754455

Tarif Arama